Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Andrzejki – wieczór wróżb i zabawy!

Andrzejki – wieczór wróżb i zabawy!

   Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności zanurzając się w sferze wróżb i prawdziwej magii. Z tej okazji 21 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka. W dniu imprezy sala gimnastyczna zamieniła się w kolorową dyskotekę a przebieralnia w „salę wróżb”. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka. Katalog wróżb był bogaty, każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Uczestnicy andrzejkowej zabawy chętnie korzystali z „sali wróżb”, by dowiedzieć się, czy spełnią się ich marzenia.

   Muzykę podczas dyskoteki po raz kolejny zapewnił uczniom DJ, który znając już ulubione utwory muzyczne najmłodszych i najstarszych uczniów naszej szkoły, podczas dobierania repertuaru spełniał muzyczne fantazje.

   Andrzejkowa zabawa nie mogła obejść się również bez słodkości, które zapewnił MiniBarek prowadzony przez Samorząd Szkolny.

   Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały a uczestnicy imprezy szeroko komentowali przepowiedziane im przyszłe zdarzenia. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa i okazja do wspólnego spędzenia czasu.

Grażyna Szczubełek

Dorota Śledzik

Data dodania: 2019-11-22 12:59:20
Data edycji: 2019-12-11 13:00:11
Ilość wyświetleń: 317

Kalendarz

Plan lekcji

Sprawdź swój plan lekcji na przyszły tydzień
Więcej informacji

Ogłoszenia

Najważniejsze informacje w jednym miejscu
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej