Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Bajkowy Karnawał

Bajkowy Karnawał

   24 stycznia to dzień, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć w balu karnawałowym. Gorące przygotowania do zabawy rozpoczęły się od wykonania bajkowej dekoracji sali z udziałem uczniów oraz prób do występów artystycznych.

   Najmłodsi bohaterowie bajek, czyli wychowankowie oddziałów „O” oraz uczniowie klas I-III, rozpoczęli bal pod kierunkiem animatora, który zaangażował ich w różnorodne zabawy oraz porwał do tańca w inspirujących układach tanecznych. Uśmiech na twarzach dzieci wywołał również Tygrysek z Kubusia Puchatka oraz Mikołaj z wielkim workiem prezentów. Bajkowych postaci nie zabrakło także podczas balu starszych uczniów, którzy zaprezentowali się w pokazie mody. Na wybiegu pokazały się  m.in. trolle, pszczółka Maja, Elza, Shrek i Minionki. Uczniowie kasy III A gimnazjum po raz kolejny rozbawili publiczność do łez , pokazując swój kunszt aktorski w kabarecie. Wspaniałym dopełnieniem balu karnawałowego była taneczna zabawa przy muzyce DJ-a Bartka

   Dziękujemy bardzo rodzicom, Mikołajowi, pani dyrektor, nauczycielom, a przede wszystkim uczniom, dzięki którym doświadczyliśmy niesamowitych wrażeń.

Magdalena Stoma-Pawelec

Data dodania: 2019-01-25 13:24:02
Data edycji: 2019-02-01 22:13:33
Ilość wyświetleń: 784

Kalendarz

Plan lekcji

Sprawdź swój plan lekcji na przyszły tydzień
Więcej informacji

Ogłoszenia

Najważniejsze informacje w jednym miejscu
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej