Cała nasza gromadka kocha babcię i dziadka

Zimno, mroźno, ale w serduszkach dzieci gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w szkole Dzień Babci i Dziadka. Mimo niskiej temperatury jest to jednak najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje uśmiechy na  twarzach wszystkich.

Tak też było w naszej szkole, do której licznie  w ten dzień przybyli nasi najukochańszy dziadkowie. Każda klasa przedstawiła program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, taneczne, recytatorskie oraz aktorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a dzieci odważnie i bez tremy  prezentowały swoje umiejętności. Uczniowie swoim dziadkom odśpiewali sto lat i wręczyli prezenty. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci.

Wychowawczynie klas 0-III

Data dodania: 2019-01-24 13:13:54