Dbamy o bezpieczeństwo nasze i innych

Z okazji dnia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym na plakat promujący powyższą aplikację. Dzięki temu zdobyli wiedzę na temat przeznaczenia i obsługi narzędzia internetowego, które pomaga w przekazywaniu cennych informacji o miejscach związanych z rożnymi formami zagrożeń dla życia człowieka oraz środowiska przyrodniczego. Spośród wielu prac plastycznych z powiatu ostrołęckiego i miasta Ostrołęki wyróżniono plakat naszej uczennicy Adrianny Kowalskiej. Zwyciężczyni otrzymała dyplom oraz nagrody rzeczowe z rąk przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Ada została również zaproszona na indywidualne zwiedzanie siedziby ostrołęckiej policji w celu zapoznania się z pracą funkcjonariuszy, broniących na co dzień naszego bezpieczeństwa.

Magdalena Stoma-Pawelec

Data dodania: 2019-12-11 14:40:01