Drużyna Energii!

Uczniowie naszej szkoły (klasy VI-VIII) walczą o spełnienie sportowych marzeń, lekcje WF-u z gwiazdami sportu( tzw. Ambasadorami: Izabela Bełcik, Krzysztof Ignaczak, Krzysztof Golonka, Marek Citko, Rafał Lipiński, Bartosz Ignacik), czek na wyposażenie sali gimnastycznej w sprzęt sportowy oraz udział w finale na Stadionie Energa w Gdańsku.

Aby zostać Drużyną Energii i przystąpić do rywalizacji musieliśmy nagrać film przedstawiający sportowy charakter naszej szkoły. Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybrało najbardziej kreatywne, w tym nasze.

Na początek otrzymaliśmy 40 kompletów strojów sportowych. Super!

Teraz, co miesiąc będziemy walczyć o wizytę „Ambasadorów”. Zadaniem naszym w comiesięcznej rywalizacji jest nagranie jak największej liczby krótkich filmów, na których uczniowie wykonają ćwiczenia przygotowane przez „Ambasadorów”. Następnie nagrania należy przesłać do organizatorów. Najbardziej aktywna szkoła zostanie zwycięzcą.

Przed nami jeszcze mnóstwo pracy, ale jest o co walczyć!

Katarzyna Ziemiecka

Data dodania: 2019-03-20 12:12:35