Dziecięcy zawrót głowy

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy na sportowo. W tym wyjątkowym dniu wszyscy od przedszkolaków do gimnazjalistów bawili się doskonale. Ten piękny, słoneczny dzień obfitował w liczne atrakcje: łowienie rybek, slalom na deskorolce, rzuty do celu, skoki w workach, slalom z piłką, sztafeta biegowa, tor przeszkód. Uczniowie klas starszych rywalizowali także w szkolnym turnieju piłki nożnej, który jak zwykle cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników oraz wzbudzał wiele emocji wśród zgromadzonych w tłumie kibiców.

Głównym celem imprezy było kształtowanie nawyków aktywnego spędzania czasu wolnego oraz wpajanie zasad zdrowej rywalizacji sportowej. I choć uczniowie codziennie otrzymują wiele miłości i serca, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.

Marzena Kowalska

Data dodania: 2019-05-31 13:50:46