Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto szczególne - święto polskiej szkoły, uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi oraz tych co szkoły prowadzą i nadzorują.

15 października uczniowie naszej placówki mieli okazję podziękować im wszystkim.

W szczególności zaś, wyrazili swoją wdzięczność pedagogom, bo to dzięki nim zdobywają wiedzę i kształtują umysły. Z tej okazji przedstawili krótki program artystyczny, w którym zawarli wiele serdecznych słów. Wyrazy uznania popłynęły również z ust przedstawicieli Rady Rodziców, pani dyrektor Marzeny Tuszyńskiej Kubeł oraz dyrektora Zakładu Administracji Szkół i Przedszkoli pana Andrzeja Przeradzkiego. Wokół panowała miła atmosfera. Dzięki temu można było odczuć wyjątkowość tego święta.

Edyta Płoska

Data dodania: 2019-10-16 10:41:40