„Jasełka na wesoło” 2022

Tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem 22.12.2022r. aniołki „z wysokiego nieba zleciały na ziemię” z klas 0 – 3. Zatańczyły i zaśpiewały z wieloma pastuszkami „by uradować Jezuska”. Pasterze z klas 0 – 2 sprytnie wyprzedzili Trzech Króli, by podarować swe serca Panu. Żołnierze Heroda z kl.3 uratowali Boga, a Józef z Maryją zaprosili wszystkich do służby ludziom i Synowi Bożemu.

Tego dnia wszystkie klasy kolędowały i dzieliły się opłatkiem. Pracownicy szkoły spotkali się na szkolnej wigilii.

Serdecznie dziękuję rodzicom i paniom wychowawczyniom kl. 0 – 3 za pomoc w przygotowaniu jasełek z tak liczną grupą kolędników.

Niech nam się darzy na ten Nowy Rok.”

Renata Kurpiewska

Data dodania: 2023-01-12 14:41:35