Klimat to temat!

Klimat to temat! - program edukacyjny dotyczący zmiany klimatu i wyzwań globalnych dla wszystkich szkół z całej Polski!

Uczniowie klasy III a gimnazjum wzięli udział w projekcie "Klimat to temat!" realizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, którego celem było przybliżenie konsekwencji zmiany klimatu na świecie i w naszym najbliższym otoczeniu oraz możliwości osobistego wpływu na ich ograniczenie lub łagodzenie w perspektywie lokalnej i globalnej.

Uczniowie dowiedzieli się czym jest zmiana klimatu, poznali skutki działalności człowieka oraz uświadomili sobie, że każdy z nas ma wpływ na stan środowiska.

W ramach projektu powstały prezentacje multimedialne, gazetki klasowe, uczniowie brali udział w konkursach oraz seansach filmowych.

Projekt trwa od 05.03 do 30.06. 2019 roku.

Anna Bieńkowska

Data dodania: 2019-06-14 08:28:12