Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją protestacyjną w placówkach oświatowych, czuję się w obowiązku poinformować wszystkich rodziców i opiekunów uczniów Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim, iż w dalszym ciągu z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że od dnia 8 kwietnia b.r. w naszej placówce nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne. Pomimo tego nasza placówka zapewnia wszystkim uczniom bezpieczne i higieniczne warunki pobytu w szkole. Nadmieniam również, że ze względu na bezpieczeństwo absencja uczniów w tym czasie będzie odnotowywana, jednak nie będzie ona uwzględniana przy wyliczaniu indywidualnej frekwencji całorocznej. Jednocześnie zapewniam, iż egzamin gimnazjalny w dniach 10-12 kwietnia oraz egzamin ósmoklasisty w dniach 15-17 kwietnia odbędzie się zgodnie z harmonogramem. Bardzo proszę o zrozumienie zaistniałej trudnej sytuacji. Na bieżąco będą Państwo informowani o bieżących decyzjach poprzez stronę internetową szkoły.

Marzena Kowalska

Szanowni Państwo,

Jutro (09.04) drugi dzień strajku – zajęcia dydaktyczne odwołane. Szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze.

Marzena Kowalska

Data dodania: 2019-04-08 19:15:41