Kreatywny Dzień Chłopaka

30 września radosne Żabki i Jeżyki obchodziły w przedszkolu Dzień Chłopaka Przedszkolaka. Z tej okazji wychowawczynie razem z dziewczynkami przygotowały dla chłopców ciekawe zabawy oraz słodki poczęstunek. Nie zapomniały również o pięknych życzeniach, odśpiewaniu „Sto lat” oraz wręczeniu prezentów. Atrakcje trwały przez cały dzień, a na nudę nie było czasu, bowiem nasze przedszkole odwiedziła pani Michalina Deptuła z Pracowni Kreatywności „Cacko” z Ostrołęki. W miłej atmosferze dzieci oddały się twórczej i kreatywnej pracy nad ozdobieniem glinianego kubeczka ceramicznymi szkliwami. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Na pamiątkę tego święta chłopcy otrzymali dyplomy „Super Chłopaka” oraz własnoręcznie wykonany kubek.

Justyna Nalewajk

Data dodania: 2019-09-30 22:44:15