Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z wizytą w klasach I-III

Przed Świętami Bożego Narodzenia uczniów klas młodszych odwiedziły członkinie Koła Gospodyń Wiejskich. Panie przybyły do nas, aby wspólnie z dziećmi wykonać prace techniczne o tematyce świątecznej.

W klasach pierwszych dzieci tworzyły skrzaty, w klasie drugiej- choinki, a w trzeciej - anioły. Każda z pań dzieliła się swoim talentem z innymi i dzięki temu powstało wiele pięknych prac. Dopełnieniem tego niezwykłego wydarzenia było wspólne śpiewanie kolęd. Podczas takich spotkań jest kreatywnie, miło i co najważniejsze można wspólnie spędzić czas.

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym gościom za przybycie. Pomimo natłoku spraw związanych ze zbliżającymi się świętami Panie znalazły czas i zechciały uczestniczyć we wspólnym przygotowywaniu świątecznych upominków. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Bogumiły Majewskiej Madrak, która zajęła się zakupem i przygotowaniem materiałów do wykonania prac.

Mam nadzieję, że to było pierwsze, ale nie ostatnie wspólne spotkanie w naszej szkole.

Elżbieta Stenka

Data dodania: 2019-12-20 11:05:09