Spotkania wigilijne w klasach I-III

Boże Narodzenie to czas magiczny, radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował również w naszych klasach podczas wigilijnych spotkań z rodzicami. Bożonarodzeniowy klimat dopełniały okolicznościowe dekoracje, lampki, choinka oraz odświętnie nakryty stół z poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Podniosłym momentem spotkania były krótkie programy artystyczne. Dzieci z zaangażowaniem prezentowały teksty o tematyce świątecznej, zaprosiły także przybyłych gości do wspólnego śpiewania kolęd. Na zakończenie wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki świąteczne.

Klasowe wigilie przebiegały w miłej, serdecznej atmosferze i na długo pozostaną w naszej pamięci. Takie szczególne momenty wzmacniają wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie oraz czynny udział w spotkaniu.

Elżbieta Stenka

Data dodania: 2019-12-20 11:10:32