Stresu nie da się zdezynfekować - szkolenie online dla rodziców

Zapraszamy rodziców do udziału w wbinarium pt.: "Stresu nie da się zdezynfekować" o godz. 16.30. Organizatorem spotkania jest wydawnictwo "Nowa Era". Link do strony szkolenia: https://www.youtube.com/watch?v=DJ2vTmSmbRI&feature=youtu.be

Prowadząca: Anna Hryniewicz

Program szkolenia:
- Rodzina to źródło − o tym, jakie znaczenie ma jakość relacji dziecka i jego najbliższych dla życia młodego człowieka w przyszłości.
- Mózg i jego wymagania na różnych etapach rozwoju − o tym, jak rodzice mogą wspierać ten rozwój i że trawa, którą się ciągnie do góry, nie rośnie szybciej.
- Bezpieczeństwo jako podstawowa potrzeba mózgu − o tym, dlaczego wymogi epidemiczne to nie wakacje i jak odpowiedzieć na oczekiwania dzieci.
- Zrozumieć dziecko − o tym, jak ważna jest intuicja i czułość najbliższych, świadomość priorytetów i jak „jeść słonia po kawałku”.

Anna Hryniewicz jest psychologiem z doświadczeniem zawodowym zdobywanym w publicznych i prywatnych placówkach związanych z pomocą psychologiczną, edukacją i rozwojem osobistym. Prowadzi szkolenia dla szkół, przedszkoli i żłobków w oparciu o autorski program „Edukacja to relacja" oraz „Zabawy Fundamentalne” C. Rose. Prowadzi również coaching dla rodziców.

Data dodania: 2020-04-09 10:27:21
Data edycji: 2020-04-09 10:28:46