Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

   2 września o godzinie 900 w naszej szkole rozpoczęła się uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego. Przybyło na nią bardzo liczne grono rodziców, którzy towarzyszyli swoim dzieciom w ważnym wydarzeniu życiowym.

   Pierwszą część rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły i wspólny śpiew hymnu państwowego, a następnie odgłos syren alarmowych przypomniał wszystkim o 80-tej Rocznicy wybuchu II wojny światowej. Krótka prezentacja uświadomiła, jak wielu Polaków oddało życie na frontach tej najstraszniejszej wojny XX wieku i jak ważnym dla każdego człowieka jest pokój, prawo do życia w wolnej, niepodległej Ojczyźnie. Następnie Pani Dyrektor poprosiła, aby minutą ciszy uczcić pamięć Polaków, którzy zginęli, walcząc o naszą wolność.

   W kolejnej części Pani Dyrektor przywitała rodziców, uczniów i nauczycieli oraz zapoznała wszystkich z ofertą edukacyjną, opiekuńczą i wychowawczą na rok szkolny 2019/2020. Następnie przywitała najmłodszych uczniów naszej szkoły i wręczyła im drobne upominki.

   Na koniec życzyła uczniom i nauczycielom, by rozpoczynający rok szkolny dał im wiele satysfakcji, aby był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań i rozwijających doświadczeń. Gdy Pani Dyrektor ogłosiła rok szkolny 2019/2020 za rozpoczęty, uczniowie wraz z wychowawcami powędrowali do klas.

    Szczęśliwego nowego roku szkolnego!!!!

Ewa Napiórkowska

Data dodania: 2019-09-02 21:23:19
Data edycji: 2019-10-13 21:24:28
Ilość wyświetleń: 248

Kalendarz

Plan lekcji

Sprawdź swój plan lekcji na przyszły tydzień
Więcej informacji

Ogłoszenia

Najważniejsze informacje w jednym miejscu
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej