Uwaga! Konkurs

Nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym - „Zbieraj Baterie i Telefony!”. Celem programu jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży oraz zbiórka zużytych baterii i akumulatorów przenośnych oraz zużytych telefonów komórkowych. Oprócz dydaktyki program proponuje konkurs, który polega na zbiórce jak największej masy baterii. Nasza placówka oczywiście przystąpiła do rywalizacji i prosi o wsparcie w walce o główną nagrodę, czyli bon w wysokości 2000 zł. Bon można wymienić w sklepie internetowym na dowolnie wybrany sprzęt komputerowy lub RTV, książki lub materiały edukacyjne.

Jeszcze raz uprzejmie prosimy o wsparcie naszej zbiórki i z góry dziękujemy za każdą baterię, którą można wrzucić do specjalnego pojemnika znajdującego się w holu przedszkola.

Wdzięczne Przedszkolaki

M. Tykałowicz