Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Wycieczka do Białegostoku

Wycieczka do Białegostoku

23 maja 2019r. uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Białegostoku..

Pierwszym punktem naszej wyprawy był Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, w którym obejrzeliśmy Spektakl „Hobbit”.  Jest to polska prapremiera literackiego hitu J. R. R. Tolkiena. Powstały pod wpływem dobrze znanych autorowi skandynawskich mitów i staroangielskich legend, pełnych czarodziejów, smoków i przedmiotów o nadprzyrodzonej mocy.

Następnie udaliśmy się do Manufaktury Cukierków – Cukier Lukier. Uczestniczyliśmy w warsztatach cukierniczych. Najmniejsza na świecie fabryka słodyczy to właśnie Cukierkownia! Produkowane są tam ręcznie cukierki, karmelki oraz lizaki w 50 smakach. Do słodyczy dodawane są naturalne barwniki, aromaty owocowe oraz olejki. Zobaczyliśmy na własne oczy jak powstają cukierki oraz lizaki.

Następnie udaliśmy się do Wasilkowa. Zwiedzaliśmy z przewodnikiem Jurajski Park Dinozaurów. Spacerowaliśmy ścieżką edukacyjną, która wywołała w niezwykłe doznania wzrokowe i słuchowe.

W drodze powrotnej zajechaliśmy do Papugarni. Kilkadziesiąt papug różnych gatunków zapewniło nam świetną rozrywkę. Poznaliśmy unikalne ptaki, dotykaliśmy ich, a nawet mogliśmy je nakarmić.

Zmęczeni długą podróżą ale pełni wrażeń wróciliśmy do domów.

Wychowawcy klas IV-VI

Data dodania: 2019-05-24 10:37:26
Data edycji: 2019-05-30 10:38:46
Ilość wyświetleń: 437

Kalendarz

Plan lekcji

Sprawdź swój plan lekcji na przyszły tydzień
Więcej informacji

Ogłoszenia

Najważniejsze informacje w jednym miejscu
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej