Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zabawa karnawałowa w naszej szkole

Zabawa karnawałowa w naszej szkole

   Tegoroczna zabawa karnawałowa wzbudziła u uczniów naszej szkoły wiele radości. Wystrój sali wprowadził uczestników w radosny nastrój, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Na wstępie wszystkich uczestników zabawy powitały wróżki, a ich brat czarodziej Leszek po wypowiedzeniu czarodziejskich słów sprawił, że na balu pojawiły się przeróżne stworzenia. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc w różnorodnych konkursach i zabawach, podróżując muzycznym pociągiem dookoła świata. Najpierw do tańca ruszyli uczniowie klas 0-III, a później klas IV-VIII.

   Oprócz udziału we wspaniałej zabawie tanecznej, którą dla młodszych prowadziła pani wodzirej z firmy „Republika” oraz dla starszych DJ, uczniowie demonstrowali swoje zdolności w Programie „Mam Talent”. Występy były niebywałą atrakcją dla samych występujących jak i oglądających. Uczniowie prezentowali zdolności taneczne, muzyczne, sportowe, recytatorskie, kabaretowe. To były brawurowe występy. Nie zabrakło również okazji do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. 

   Na balu nie mogło również zabraknąć Mikołaja, który zaszczycił wszystkich swoją obecnością. „Mikołaju, bądź tu z nami! Na bal zapraszamy!” Tymi słowami najmłodsi zaprosili gościa do siebie. Dla Mikołaja dzieci przygotowały wiersze i piosenki, a Mikołaj odwdzięczył się im wspaniałymi prezentami. Był również wspólny taniec z Mikołajem. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, wszyscy z żalem opuszczali salę balową. Bal umożliwił uczestnikom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele satysfakcji.

   Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i nie tylko... Dzień ten dostarczył wszystkim wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!  Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Anna Bieńkowska

Elżbieta Stenka

Data dodania: 2020-02-03 07:35:57
Data edycji: 2020-02-26 07:44:41
Ilość wyświetleń: 396

Kalendarz

Plan lekcji

Sprawdź swój plan lekcji na przyszły tydzień
Więcej informacji

Ogłoszenia

Najważniejsze informacje w jednym miejscu
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Nasi partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej