Zaśpiewajmy Jezusowi

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w oddziale przedszkolnym dzieci, nauczycieli, zaproszonych gości oraz przy współudziale instrumentalisty kurpiowskiego Pana Jana Kani. Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 13 grudnia 2019r. gdzie wszystkie przedszkolaki spotkały się, aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas wspólnego „Kolędowania”. Repertuar był bardzo różnorodny. Piosenki o tematyce świątecznej przeplatały się z wierszami i kolędami. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami publiczności.

Wspólne śpiewanie kolęd dało wszystkim uczestnikom wiele radości oraz wzmocniło więzi między uczestnikami uroczystości. Gorące życzenia, prezenty świąteczne dla rodziców i gości oraz podziękowania za udział w tym niezwykłym dniu zakończyły obchody „Wspólnego kolędowania”.

Justyna Nalewajk, Alina Puchalska

Data dodania: 2019-12-16 13:13:58