Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Dzień Pluszowego Misia

Ocena 0/5

Nasze przedszkolaki ze wszystkich grup 24 listopada przyniosły ze sobą ulubioną maskotkę i wspólnie świętowały Dzień Pluszowego Misia. Były misie małe, średnie i duże, mięciutkie, milutkie i wszystkie były wyjątkowe. W każdej z grup odbyły się gry, zabawy ruchowe, zgadywanki, misiowe tańce oraz wykonanie różnych prac plastycznych. Na zakończenie tego radosnego dnia odwiedził nas Pluszowy Miś z koszem pełnym smakołyków.  Był to dzień pełen uśmiechu i radości, który zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas. 

I. Mielnicka 

Galeria zdjęć

Biedronki - Dzień Pluszowego Misia. Chłopcy z Jeżyków malują misie. Dziewczynki z Jeżyków malują misie. Grupowe zdjęcie Smerfów. Kalinka podczas sesji zdjęciowej. Krasnale bawią się chustą animacyjną. Krasnale ćwiczą z misiami. Krasnale świętują dzień pluszowego misia. Lidia, Julia i Nikola pozują w misiowych opaskach. Madzia odbiera nagrodę za ukończenie toru z przeszkodami. Marcelinka pozuje na ściance. Misie w grupie 5-latków. Misiowe odznaki. Misiowe zadania. Miś częstuje grupę ,,Motylki'' lizakami. Odwiedziny Misia. Olek pokonuje ,,misiowy'' tor przeszkód. Oluś opowiada o swoim misiu. Szymon i Maja wykonują portret misia. Szymon maluje misia. Tymon gra w misiowe memory. Tymon pozuje na ściance. Uczniowie przy stoliku nr 3 malują misie. Uczniowie przy stoliku nr 4 malują misie. Zeróweczka z pracami plastycznymi.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności