Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

TYDZIEŃ WALENTYNKOWY

Ocena 0/5

14 lutego to dzień św. Walentego – patrona zakochanych. Tegoroczne Walentynki w naszej szkole były obchodzone dłużej niż jeden dzień. Był to czas okazywania sobie sympatii, przyjaźni i koleżeństwa. Tydzień Walentynkowy trwał od 12 do 16 lutego. Została przygotowana i pięknie ozdobiona skrzyneczka na kartki walentynkowe. Klasy IV – VIII rywalizowały ze sobą w konkursie na Najładniejsze Drzwi Walentynkowe w szkole. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotował miejsce na Wiadomość Walentynkową w postaci wielkich serc, na  których przez cały tydzień wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły mogli zostawić miłą wiadomość dla każdego, wypisując karteczkę i przyklejając na serce. W dniu 14 lutego uczniowie, którzy ubrali się na czerwono, byli zwolnieni z odpowiedzi ustnych. Samorząd Uczniowski prowadził sprzedaż babeczek z wróżbami walentynkowymi.

Opiekunowie SU

Galeria zdjęć

Konkurs - najładniejsze drzwi walentynkowe w szkole Skrzyneczka na kartki walentynkowe i wiadmości walentynkowe. Sprzedaż babeczek z wróżbami. Wiadomości walentynkowe.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności