Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Wycieczka do Warszawy

Ocena 0/5

To już kolejna okazja dla członków spółdzielni NUTRI-SPECE i aktywnie działających samorządowców na wyjazd zwieńczający ich dotychczasową pracę na rzecz społeczności szkolnej. Wycieczka do Warszawy stała się okazją do uczestnictwa w warsztatach kulinarnych robienia pizzy pod okiem wykwalifikowanych kucharzy w restauracji pod nazwą SPÓŁDZIELNIA. Wizyta i warsztaty w  Centrum pieniądza przy NBP stały się historyczną podróżą, odpowiadającą na pytania jak powstał i zmieniał się pieniądz na przestrzeni wielu epok. W sali muzealnej uczniowie mogli zobaczyć oryginalne zbiory monet , jakie obowiązywały w naszym kraju od początków istnienia państwa, okolicznościowe banknoty oraz duplikat największej monety świata. Niebywałą atrakcją stała się również wizyta w sejfie i możliwość dźwignięcia prawdziwej sztaby złota, a także multimedialny deszcz monet. Na zakończenie podróży muzealnej każdy otrzymał unikatowy żeton NBP upamiętniający 1000 rocznicę koronacji Bolesława Chrobrego.

Uczestnicy wycieczki odwiedzili również centrum zabaw i trampolin, gdzie pod okiem instruktorów mogli wykonywać niesamowite akrobacje, wrzuty do kosza, czy pokonać wysokościowe przeszkody podczas spaceru  w parku linowym.

Magdalena Stoma-Pawelec

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności