Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Akcja ''Pełna miska na święta''

Ocena 0/5

5 grudnia 2022 r. uczniowie klas VII i VIII wraz z opiekunami: panią Ewą Napiórkowską oraz panią Justyną Nalewajk wybrali się z prezentami do Schronisk: Odnowa i Canis. Dzięki wsparciu społeczności szkolnej udało nam się zebrać i przekazać dużą ilość karmy oraz akcesoriów dla psów i kotów ze schronisk. Przekazaliśmy również własnoręcznie wykonane szarpaki dla psów. Przeżyliśmy tam niezapomniane chwile, bo każdy z uczestników wycieczki wziął  udział w spacerze "na sześć łap". Poznaliśmy tam niezwykłych ludzi, którzy codziennie ciężko pracują, aby zapewnić zwierzętom jak najlepsze warunki do życia. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem ich pracy i poświęcenia. Dziękujemy wszystkim "psiarzom i kociarzom"  z naszej szkoły za przyłączenie się do zbiórki darów.

Ewa Napiórkowska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności