Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

,,Bezpieczna droga do przedszkola'' - wizyta Policji

Ocena 0/5

Dnia 28.11.2023 r. przedszkolaki oraz zerówkowicze mieli okazję spotkać się z policjantami. Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Nie zabrakło również rozmów na temat ważności noszenia elementów odblaskowych. Aby dzieci mogły zobaczyć różnicę w widoczności pieszego w odblaskach oraz tego, który ich nie stosuje, posłużyła "magiczna tuba". Kiedy wydawało się, że czas już się pożegnać, czekała na nas niespodzianka. Nasi goście nie przyszli do przedszkola sami – towarzyszył im Komisarz Kurpik– pies policyjna maskotka. Dzieci przywitały się z Komisarzem Kurpikiem i miały okazję na pamiątkową fotografię.

K. Kowalczyk

Galeria zdjęć

Biedronki podczas spotkania z policjantem. Chłopiec zagląda do magicznej tuby. Dzieci podczas przechodzenia przez pasy. Zdjęcie grupy ,,Motylki'' z Panią policjantką. Grupowe zdjęcie ,,Smerfów''. Jeżyki podczas pogadanki z Panią policjantką. Julia i Barbara uczą sie przechodzenia przez ulicę. Kalinka patrzy przez policyjną ,,lunetę''. Kolorowanki. Marcelinka i Nadia ćwiczą prawidłowe przechodzenie przez jezdnię. Michał i Patrycja przechodzą przez pasy. Miłosz i Adam uczą się przechodzenia przez ulicę. Nauka przechodzenia przez pasy. Nauka przechodzenia przez pasy. Oluś zagląda do magicznej tuby. Pan policjant rozdaje dzieciom kolorowanki. Pani policjantka pokazuje dzieciom lunetę. Pani policjantka przypomina dziewczynkom na jakim świetle przechodzi się po pasach. Sebastian i Szymon uczą się przechodzenia przez ulicę. Wizyta policjanta. Zdjęcie grupowe Jeżyków z Komisarzem Kurpikiem. Zdjęcie grupowe Krasnali z policją.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności