Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Bezpiecznie na wsi

Ocena 0/5

Po raz koleiny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym KRUS  pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”. Celem Konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich oraz popularyzowanie wiedzy na temat czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. 

W I etapie konkursu, na terenie działania Placówki Terenowej w Ostrołęce, wzięło udział 52 uczniów z 13 placówek oświatowych. Wśród laureatów znalazł Adam Dera z klasy VI, który zajął III miejsce w drugiej kategorii wiekowej. Adam uczestniczył w uroczystym wręczeniu nagród i dyplomów, zorganizowanym  w placówce KRUS w Ostrołęce. Dodatkowo wszyscy uczestnicy konkursu, w tym siedmioro uczniów naszej szkoły otrzymało upominki za wykonanie prac plastycznych.

Wszystkim uczniom zaangażowanym w powyższe przedsięwzięcie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Stoma-Pawelec

Galeria zdjęć

0 - Adam Dera uczeń klasy VI - III miejsce w konkursie plastycznym KRUS 1 -Adam Dera uczeń klasy VI - III miejsce w konkursie plastycznym KRUS 2- Laureaci XIV edycji konkursu plastycznego KRUS
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności