Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Byliśmy na wycieczce!

Ocena 0/5

8 marca uczniowie kl. VI, VII i VIII wyjechali do Warszawy. Celem było obejrzenie spektaklu muzycznego "Kongo" w teatrze Capitol. Półtoragodzinny spektakl zachwycił dynamiczną muzyką, tańcem i efektami specjalnymi. Wszystko to zaprezentowała młodzieżowa obsada przedstawienia. Następnie uczniowie odwiedzili Dom zagadek, gdzie rozwiązywali rebusy, szarady i łamigłówki w sześciu tematycznych pomieszczeniach.
Wszyscy wrócili bezpieczni i zadowoleni.

Barbara Trochim

Galeria zdjęć

8 klasa i ich zagadka Przed spektaklem W Domu zagadek Zadowoleni po rozwiązaniu zagadki Zwyciężczynie...
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności