Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Ceramiczne prezenty od serca

Ocena 0/5

W maju i czerwcu dzieci z grup Jeżyki i Sówki uczestniczyły w wyjątkowych zajęciach ceramicznych, które poświęcone były ich ukochanym mamusiom i tatusiom. Przez dwa miesiące mali artyści z ogromnym zaangażowaniem i radością tworzyli niepowtarzalne upominki, wkładając w swoją pracę wiele serca, cierpliwości i kreatywności. Każde spotkanie było okazją do rozwijania zdolności manualnych, poznawania tajników pracy z gliną oraz tworzenia pięknych pamiątek dla najbliższych. Powstały wyjątkowe prezenty, które z pewnością sprawiły wiele radości obdarowanym rodzicom. Mamusie otrzymały już swoje niezwykłe upominki z okazji swojego święta, natomiast tatusiowie już niebawem zostaną obdarowani własnoręcznie wykonanymi prezentami przygotowanymi przez dzieci. Były to jednocześnie ostatnie w tym roku zajęcia poświęcone zabawie gliną i lepieniu.
Serdecznie dziękujemy Pani Michasi za prowadzenie tych ekscytujących i inspirujących warsztatów ceramicznych. Dzięki jej zaangażowaniu dzieci mogły rozwijać swoją wyobraźnię, zdolności artystyczne oraz przeżyć wiele niezapomnianych chwil podczas twórczej pracy z gliną. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wszystkie piękne dzieła, które powstały podczas zajęć!

Justyna Nalewajk i Dorota Parzych

Galeria zdjęć

E-Hnvnj7 FIadksj8 IMG20260526120402 IMG20260526120414 IMG20260526120426 OVaCL4ei QVa6VDy- S-qioGty uL6yfjOl voq6PbyY w7D_dHNs
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności