Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Czas ucieka wieczność czeka

Ocena 0/5

W przeddzień święta na Balu Świętych zerówka uczciła Uroczystość Wszystkich Świętych. Bawili się oni przy muzyce piosenek religijnych, gestem i tańcem wyrażając Bożą miłość w dziecięcej radości.

W Dzień Zaduszny 2022 r. kl. V przedstawiła dramę o życiu człowieka zmieniającym się jak „Cztery pory roku” Vivaldiego, których fragmentów wszyscy wysłuchali. Podróż życia człowieka miała finał w niebiańskim gronie aniołków przedstawianych przez dziewczynki z zerówki.

Dzień 02.11.22 r. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego przeżywany był w szkole jako Dzień Ciszy i Spokoju. Stał się okazją do zadumy nad tymi, co już odeszli i zachętą do „słuchania w ciszy”. Uczniowscy Strażnicy Ciszy nagradzali najcichsze osoby na przerwach.

Na cmentarzach w Łęgu Starościńskim, Dąbrówce i Ostrołęce przedstawiciele społeczności szkolnej zapalili „światełka pamięci” na grobach uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Renata Kurpiewska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności