Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Dbamy o zdrowie - spotkanie z pielęgniarką w klasach 0-III

Ocena 0/5

,,Zdrowie to jest cenny dar, a więc o nie zawsze dbam’’

Uczniowie klas 0-III gościli na zajęciach pielęgniarkę P. Lidię Żelazną. Spotkanie miało na celu propagowanie zdrowego stylu życia, dbania o higienę osobistą oraz przekonanie uczniów, że stan naszego zdrowia w dużej mierze zależy od nas samych. Pani pielęgniarka przeprowadziła pogadankę na temat potrzeby dbania o higienę osobistą oraz o zdrowie swoje i innych. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i zadawały pytania. Zdobyły wiele cennych informacji, które z pewnością wykorzystają w życiu codziennym. Serdecznie dziękujemy P. Lidce za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Elżbieta Stenka

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności