Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Debata przedwyborcza

Ocena 0/5

19 września odbyła się w naszej szkole debata kandydatów do Samorządu Uczniowskiego, którą poprowadziła p. Grażyna Szczubełek. Chętni uczniowie z klas IV – VIII przedstawili swoje pomysły i plany w obecności przedstawicieli klas III – VIII oraz opiekunów Samorządu Uczniowskiego. 

Lista kandydatów do wyborów SU

KLASA IV

Jan Jerominek

Julian Wiski

KLASA V

Wiktor Łępicki

Dawid Pliszka

Wojciech Płocha

KLASA VI

Aleksander Oleszkiewicz

Nikodem Samsel

KLASA VII

Martyna Kaliszewska

Zuzanna Laskowska

KLASA VIII

Katarzyna Karczewska

Dorota Nalewajk

Katarzyna Nalewajk

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Galeria zdjęć

Pani Grażyna Szubełek wyjaśnia kandydatom do Samorządu Szkolnego zasady debaty przedwyborczej Pani Grażyna Szubełek wyjaśnia uczniom zasady debaty przedwyborczej Kandydaci do Samorządu Szkolnego podczas debaty przedwyborczej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności