Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

DRZEWO MARZEŃ

Ocena 0/5

Jeden z majowych dni stał się w naszej szkole okazją do stworzenia wspólnego dzieła artystycznego. Założeniem projektu było namalowanie drzewa marzeń klas I-III oraz IV-VIII. Każdy uczeń miał okazję umieścić w koronie drzewa swoje plany i marzenia. Wpatrując się w obrazy  możemy dostrzec pragnienia dotyczące wolnej Polski; zdrowia; szczęśliwej rodziny; przyjaźni; rozwoju uzdolnień artystycznych i sportowych; posiadania upragnionego  pupila , stosu książek, czy samochodu; podróżowania po świecie i kosmosie; sukcesów w konkursach naukowych i sporcie; spotkań z autorytetami i idolami; zdobycia fortuny oraz marzenia mniej realne, jak umiejętność latania, czy posiadanie nadludzkiej siły. 

Przy okazji tworzenia wspólnego dzieła można było  obejrzeć galerię prac plastycznych naszych uczniów oraz wystawę fotograficzną podsumowująca projekt klasy VII  pod hasłem „Zatrzymane w kadrze – Moja mała Ojczyzna” .

Magdalena Stoma-Pawelec

Galeria zdjęć

1. Galeria prac Nasze talenty 2.Wystawa prac plastycznych uczniów klasy IV i V 3. Wystawa prac plastycznych uczniów klasy VII O. Uczniowie stworzyli wspólne dzieło- obraz Drzewo Marzeń
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności