Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Ocena 0/5

Uczniowie naszej szkoły świetnie bawili się podczas dyskoteki z okazji Dnia Chłopaka. 28 września był pełen wrażeń dla całej społeczności szkolnej. Wszystkie klasy I – VIII oraz oddział przedszkolny i przedszkole samorządowe spędziły czas na wspólnej zabawie zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski, który zaprosił do współpracy firmę „AULI events”. DJ zapewnił super imprezę dla dzieci i młodzieży naszej szkoły od godz. 14.00 do 20.00. Ten czas minął wszystkim zbyt szybko. Uczestnicy rozstali się w dobrych humorach z nadzieją ponownego spotkani na kolejnej dyskotece szkolnej.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Galeria zdjęć

DJ prowadzi układ taneczny Magiczne światła na dyskotece Popisy taneczne uczniów kl. IV i VI Taniec uczniów z DJ Układ taneczny uczniów prowadzony przez Wodzireja dyskoteki
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności