Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Dzień bezpiecznego internetu w zerówce

Ocena 0/5

8 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Głównym celem zajęć edukacyjnych było zapoznanie dzieci z Internetem oraz uwrażliwienie ich na zagrożenia związane z korzystaniem z sieci. Dzieci dowiedziały się co to jest Internet i sieć internetowa do czego służy i jakich zasad trzeba przestrzegać, aby z niej bezpiecznie korzystać. Jeżyki obejrzały bajkę edukacyjną z serii „Sieciaki.pl” oraz animację edukacyjną „Świat Internetu”. W ramach zadania plastycznego wykonały swoje „Bezpieczne laptopy” i stworzyły wspólny plakat „Bezpieczny Internet”.

W trosce o dobro dzieci Rodzicu uważaj, ile twoje dziecko spędza czasu przy komputerze i co robi w ,,sieci''  !!!

Justyna Nalewajk

Galeria zdjęć

Chłopcy z zerówki na tle plakatu BEZPIECZNY INTERNET. Dzieci z zerówki z BEZPIECZNYMI LAPTOPAMI. Dziewczynki z zerówki na tle plakatu BEZPIECZNY INTERNET. Szymon i Sebastian wykonują plakat BEZPIECZNY INTERNET. Jeżyki wykonują plakat BEZPIECZNY INTERNET. Jeżyki oglądają bajkę edukacyjną z serii Sieciaki.pl.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności