Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Dzień Dziecka w klasach 1-3

Ocena 0/5

Dnia 5 czerwca 2024 odbył się w naszej szkole niezwykle radosny i pełen atrakcji Dzień Dziecka dla uczniów klas 1-3. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy i integracji najmłodszych dzieci. W szkolnym ogrodzie zmysłów zorganizowano piknik na trawie, gdzie na dzieci czekały  słodkie przekąski,  popcorn, wata cukrowa, lody, które cieszyły się ogromnym powodzeniem. Rodzice i nauczyciele zadbali, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a wspólne biesiadowanie było okazją do rozmów i integracji. Potem przyszedł moment na gry i zabawy na boisku szkolnym, a że pogoda dopisała, czas ten był dla wszystkich samą przyjemnością. To był bardzo miły dzień! Udało się stworzyć niezapomniane wspomnienia dla najmłodszych uczniów, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Wychowawcy klas 1-3

Galeria zdjęć

Zdjecie1 Zdjecie2 Zdjecie3 Zdjecie4 Zdjecie5 Zdjecie6 Zdjecie7 Zdjecie8 Zdjecie9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności