Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Dzień Kobiet! Dzień Kobiet! Niech każdy się dowie, że dzisiaj jest święto dziewczynek!

Ocena 0/5

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, które w Przedszkolu obchodziliśmy na różne sposoby. Cel był jeden – sprawić, aby Nasze małe kobietki poczuły się naprawdę wyjątkowo.

W grupie Żabek na dziewczynki czekał poczęstunek, a następnie zostały przeprowadzone Wybory Małej Miss. Chłopcy zasiedli w Jury i oceniali kandydatki, mając do dyspozycji jedną punktację - 10. Przyszłe Miss musiały zmierzyć się w 4 konkurencjach. Pierwsza polegała na jak najszybszym  przejściu  specjalnie przygotowanej trasy z jajkiem na łyżce. W drugiej trzeba było wykazać się talentem tanecznym na gazecie, a w trzeciej zjeść z uśmiechem kawałek cytryny. Ostatnie, czwarte zadanie udowodniło, że Nasze małe damy to prawdziwe księżniczki, które nawet przez grube materace wyczują ziarnko grochu. Werdyktem Jury wszystkie kandydatki zdobyły tytuł Małej Miss oraz koronę, a po oficjalnej koronacji i sesji fotograficznej chłopcy wręczyli dziewczynkom upominki.

Dziewczynki z grupy Pszczółek otrzymały od chłopców zaproszenie na Bal Księżniczek, który został zorganizowany specjalnie na Ich cześć. Po wspólnych tańcach i zabawie, na każdą damę czekał test na prawdziwą księżniczkę. Kandydatki do zaszczytnego tytułu, musiały najpierw przejść po linie z gracją, zjeść cytrynę z uśmiechem na twarzy, a następnie odgadnąć pod którą poduszką jest ziarnko grochu. Na koniec chłopcy, niczym książę z Kopciuszka, szukali właścicielki zgubionego pantofelka. Jednogłośną decyzją chłopców, wszystkie dziewczynki otrzymały koronę, dyplom Super Księżniczki i upominek. Jak na prawdziwy bal przystało odbyła się również huczna uczta.

Panowie z grupy Delfinków przygotowali dla swoich koleżanek prawdziwy wybieg dla modelek i wcielili się w rolę profesjonalnych Jurorów. Zadaniem dziewczynek było przejście po wybiegu i zaprezentowanie swojego oryginalnego stroju. Nasze małe fashionistki wiedziały, że opaska do włosów to najgorętszy trend sezonu, dlatego każda z dumą eksponowała swoją ozdobę. Po niesamowitym pokazie uroczych modelek, chłopcy wręczyli wszystkim uczestniczkom Certyfikaty Super Dziewczynki oraz prezenty. Nie zabrakło również pamiątkowej sesji, którą można obejrzeć w poniższej galerii.

M. Tykałowicz

Galeria zdjęć

Alicja i Marcel z grupy Pszczółek w fotobudce. Poczęstunek w grupie Pszczółek. Poczęstunek w grupie Żabek. Dziewczynki z grupy Pszczółek z upominkami. Dziewczynki z grupy Delfinków na sesji zdjęciowej z okazji Dnia Kobiet. Grupa Pszczółek na sesji zdjęciowej z okazji Dnia Kobiet. Dziewczynki z grupy Delfinków podczas prezentacji swojego stroju. Chłopcy z grupy Żabek przyznają punkty podczas wyborów Małej Miss.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności