Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Dzień "Postaci z bajek"

Ocena 0/5

W naszej szkole bohaterowie z bajek doczekali się swojego święta. 3 i 7 listopada przechodząc korytarzami można było spotkać wiele magicznych postaci. Bajki są idealnym tematem do wspólnej zabawy, a jednocześnie świetną okazją by zachęcić uczniów do czytania, rozwijania wyobraźni i zdobywania wiedzy.  W każdej klasie czytano bajki, dzieci uczestniczyły w  zabawach, rozwiązywały zagadki i rebusy. Na koniec odbyła się prezentacja bajkowych kostiumów. Warto pamiętać, że bajki są nie tylko rozrywką, ale niosą ze sobą również głębokie przesłanie.

W klasie 0 odbył się konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki”. Wszystkie prace były piękne i ciekawe. Dzieci wykazały się inwencją twórczą i kreatywnością. Wybór okazał się bardzo trudny i z tego powodu cała grupa otrzymała wyróżnienie.

Justyna Nalewajk

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności