Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Dzień Przedszkolaka

Ocena 0/5

20 września kolejny raz obchodziliśmy Święto Przedszkolaka. Z tej okazji, w naszym przedszkolu oraz w ,,zerówce'', odbyły się różnorodne zabawy: zabawy integracyjne, mini konkursy, zabawy na podwórku i inne. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.
 
K. Kowalczyk

Galeria zdjęć

Zabawa Jeżyków na placu zabaw za remizą OSP w Łęgu Przedmiejskim. Zabawy integracyjne w grupie Krasnali. Zabawy z bańkami. Dziewczynki w grupy Biedronki pozują na ściance. Trzy Marcelinki podczas sesji zdjęciowej z okazji Dnia Przedszkolaka. Hania, Amelka i Wiktoria na złotej ściance. Przedszkolaki z grupy Biedronki podczas wykonywania prac plastycznych. Przedszkolaki rysują swoje wymarzone przedszkole. Grupowe zdjęcie ,,Smerfów''. Przedszkolaki podczas zabawy chustą. Przedszkolaki bawią się chustą animacyjną. Dziewczynki z grupy ,,Smerfy'' podczas sesji fotograficznej. Chłopcy z grupy ,,Smerfy'' na złotej ściance. Alan Miłosz i Franek w fotobudce. Dzieci bawią się w namiotach. Dzieci z grupy Jeżyki rysują kredą. Dzień przedszkolaka - zdjęcie grupowe. Dzień Przedszkolaka w Krasnalach. Grupa Jeżyki z medalami SUPER PRZEDSZKOLAKA. Julia i Szymon z kl. 0 grają w kółko i krzyżyk. Maja i Julcia w fotobudce. Nadia i Fabian w fotobudce Pizza w kl. 0 z okazji Dnia Przedszkolaka.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności