Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Dzień Rodziny w grupie ,,Żabki''

Ocena 0/5

13 czerwca w słoneczne, wtorkowe przedpołudnie w grupie ,,Żabki’’ odbył się Dzień Rodziny. Święto było bardzo doniosłe za sprawą rodziców, którzy pojawili się w przedszkolu w komplecie. Dzieci ubrane w piękne stroje zaprezentowały przed swoimi bliskimi bogaty program artystyczny. Były wiersze, piosenki oraz życzenia dla Mamy i Taty. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. Po prezentacji słowno – muzycznej tatusiowie mogli wykazać się talentami fryzjerskimi w konkursie ,,Córeczka tatusia’’, który polegał na zapleceniu warkocza swojej córce. Jednogłośnym werdyktem publiczności zwyciężył Pan Piotr Kardaś, tata Natalki. W kolejnej zabawie - ,,Podaj dalej’’ rodzice zostali podzieleni na dwie drużyny i musieli podawać sobie łyżkę z jajkiem, żeby nieco utrudnić konkurencję w międzyczasie uczestnicy wykonywali różne zadania. Po sportowych zmaganiach można było ugasić pragnienie i poczęstować się pysznym ciastem upieczonym przez Mamy. Wyjątkowe spotkanie zakończyło się rodzinną sesją zdjęciową.

M. Tykałowicz

Galeria zdjęć

Błażej pozuje do zdjęcia z mamą i siostrą. Drużyna rodziców w oczekiwaniu na konkurencję. Kuba z mamą na tle dekoracji. Ojcowie zaplatają warkocze córkom. Pani Daria niesie jajko na łyżce. Przedszkolaki recytują wiersz dla rodziców. Rodzice podczas konkurencji ,,Podaj dalej''. Rodzinne zdjęcie Kai. Tatusiowie z córkami podczas konkursu na najpiękniejszy warkocz.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności