Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Dzień Żółwia w klasach I–III

Ocena 0/5

23 maja uczniowie klas I–III uczcili wyjątkowe święto – Dzień Żółwia. W tym dniu nie zabrakło uważności, kreatywności i dobrej zabawy. Dzieci malowały żółwie, rozwiązywały tematyczne karty pracy, poznawały ciekawostki przyrodnicze, a także tworzyły własne żółwie z naturalnych materiałów – nawet z łupin po orzechach.

To było święto, które uczyło, że nie zawsze trzeba się spieszyć – czasem warto zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć i dostrzec piękno w tym, co ciche, powolne i wyjątkowe.   

Wychowawczynie klas I - III

Galeria zdjęć

att.o4at8qbeff2geh2jqt-knqr9xvdywf4i94eo6wi7fdg.jpg img_20250526_144941(1) messenger_creation_1ac6dfd5-5f67-439b-b18b-ca7de6dfb48b
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności