Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Forum Edukacyjne 2024

Ocena 0/5

W dniu 20 marca ósmoklasiści naszej szkoły uczestniczyli w Forum Edukacyjnym, które odbyło się w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia.

Uczniowie uzyskali wiedzę na temat szkół ponadpodstawowych, ich kierunków kształcenia w najbliższym roku szkolnym, liczby planowanych oddziałów i zasad rekrutacji. Odwiedzili stoiska interesujących ich szkół, rozmawiali z ich przedstawicielami, otrzymywali materiały informacyjne. Każda szkoła przygotowała oryginalne pokazy i prezentacje. Przeprowadzane były też eksperymenty pod okiem starszych kolegów.

Była możliwość skorzystania z porad  dotyczących predyspozycji zawodowych oraz wyboru zawodu.

Ewa Napiórkowska

Galeria zdjęć

20240320_100542 20240320_104613 20240320_110114 20240320_110627
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności