Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

„Gdy o Ziemię naszą dbasz, pięknie wokół masz”

Ocena 0/5

 W kwietniu z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie kl. 0-3 zastanawiali się jak chronić nasz wspólny dom – Ziemię, jak pomóc naszej planecie, aby ten wspólny dom stał się czysty, zdrowy i piękny. Tegoroczne obchody odbyły się pod hasłem: ,,Gdy o Ziemię naszą dbasz, pięknie wokół masz”. W trakcie wspólnej zabawy dzieci segregowały odpady poznając znaczenie recyklingu dla ochrony środowiska, wzięły udział w quizie ekologicznym, tworzyły piękne plakaty i prace o tym, jak żyć w zgodzie z przyrodą, rozwiązywały zagadki i historyjki dotyczące ekologicznego stylu życia, a przede wszystkim posadziły rośliny w szkolnym ogrodzie. Dzieci już wiedzą, że dla dobra naszej planety należy: sadzić drzewa i pielęgnować rośliny; dbać o przyrodę; oszczędzać wodę i prąd; segregować śmieci i ograniczać zużycie plastiku!

Wychowawczynie kl. 0-3

Galeria zdjęć

Antonina, Henryk i Lena sadzą rośliny w szkolnym ogrodzie Lena sadzi rośliny w szkolnym ogrodzie Maria i Zuzanna sadzą rośliny w szkolnym ogrodzie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności