Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Gminna Olimpiada Polonistyczna

Ocena 0/5

6 czerwca 2024 r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w Gminnej Olimpiadzie Polonistycznej, która w tym roku szkolnym odbyła się w Szkole Podstawowej w Białobieli.

Oto wyniki:

·      Julia Arcichowska - klasa I  (I miejsce)

·      Maja Kowalczyk - klasa II  (III miejsce)

·      Aniela Płocha - klasa III  (I miejsce)

Cieszymy się z sukcesów naszych najmłodszych uczniów i życzymy im dalszych osiągnięć.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Galeria zdjęć

Zdjecie1 Zdjecie2 Zdjecie3 Zdjecie5
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności