Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Jan Paweł II w oczach dziecka

Ocena 0/5

16.11.2022 r. w Szkole Podstawowej w Dąbrówce odbył się gminny konkurs plastyczny, recytatorski i piosenki o św. Janie Pawle II.

Uczennice reprezentujące naszą szkołę w konkursie odniosły sukcesy:

  • Zosia Oleszkiewicz z kl. 2 - III miejsce w piosence papieskiej  w kategorii klas 1– 3
  • Zuzanna Laskowska z kl. 6 – I miejsce w recytacji wierszy
  • Magdalena Sul z kl. 6 - wyróżnienie w konkursie plastycznym w kategorii kl. 4- 6
  • Katarzyna Nalewajk z kl. 7 - wyróżnienie w konkursie plastycznym w kategorii kl.7– 8
  • Gabriela Piersa z kl. 8 – II miejsce w recytacji w kategorii kl. 7– 8
  • Eliza Madrak z kl. 8 – III miejsce w piosence papieskiej w kategorii kl. 7– 8

Renata Kurpiewska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności