Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Kartka z kalendarza

Ocena 0/5

W listopadzie uczniowie naszej szkoły zgłębiali tajemnice historii. Pierwsze dwa tygodnie poświęcone były rocznicy odzyskania niepodległości. Każda klasa wykonała wybraną pieśń patriotyczną podczas Koncertu Patriotycznego.

W drugiej części miesiąca uczniowie stali się badaczami historii. W ramach akcji "Kartka z kalendarza" analizowali wydarzenia z wylosowanego dnia Powstania Warszawskiego. Powstały biogramy powstańców, mapy miejsc działań powstańczych, liczne grafiki z symboliką powstańczą. Uczniowie zaangażowani w akcję umieścili efekty swojej pracy na tablicach, które są wyeksponowane na szkolnym korytarzu.

Dziękuję wszystkim młodym historykom za udział w akcji.

Artur Grzybowski

Galeria zdjęć

Uczennice kl. 7 przy tablicach Kartka z kalendarza Uczniowie kl. 8 i kl. 5 przy tablicach Kartka z kalendarza Plakat promujący akcję Kartka z kalendarza
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności