Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Koncert Kolęd

Ocena 0/5

20 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się świąteczne z spotkanie z udziałem rodziców. Na wstępie dzieci wprowadziły wszystkich w nastrój Świąt Bożego Narodzenia śpiewając kolędy. Po występach Pani Dyrektor złożyła przedszkolakom oraz gościom życzenia świąteczne. W drugiej części spotkania, w każdej z grup odbyły się świąteczne warsztaty. Rodzice z dziećmi z zapałem wykonywali ozdoby bożonarodzeniowe. Wszyscy wykazali się wielką kreatywnością i pomysłowością. Było wiele radości i śmiechu, a na zakończenie odbył się słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy za wspólny czas w świątecznej, bożonarodzeniowej atmosferze.

K. Kowalczyk

Galeria zdjęć

Grupa Jeżyki tworzy stroiki świąteczne 1. Grupa Jeżyki tworzy stroiki świąteczne 2. Bianka z tatą wykonują stroik. Biedronki robią stroiki. Dzieci z rodzicami robią stroiki. Franio z tatą. Grupa Motylki śpiewa kolędę ,,Oj, Maluśki, Maluśki''. Jeżyki podczas śpiewania kolędy DZIŚ W STAJENCE - 2. Jeżyki podczas śpiewania kolędy DZIŚ W STAJENCE - 3. Julia z siostrą i mamą. Kalinka z mamą podczas tworzenia stroika. Kornel z mamą. Krasnale na występie. Kubuś z mamą. Nelia z rodziną. Patrycja z tatą. Szymek z mamą. Świąteczne warsztaty w ,,Motylkach''. Świąteczne warsztaty w grupie ,,Motylki''. Tymek z tatą. Warsztaty. Występ dzieci z grupy ,,Motylki''. Zdjęcie grupowe Krasnali z rodzicami. Zdjęcie grupowe Jeżyków.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności