Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Konkurs plastyczny „Jak oszczędzać wodę”

Ocena 0/5

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. 

To okazja nie tylko do świętowania, ale i do zastanowienia się nad tym, 
ile i do czego zużywamy wodę? 

Czy wykorzystujemy ją z rozwagą? 

Jakie ma ona znaczenie dla nas, roślin, zwierząt i całego ekosystemu. 

Warto, abyśmy wszyscy docenili jej wartość i rolę w naszym życiu.

Każdy z nas bez względu na dzień może rozpocząć działania zmierzające 

do jej oszczędzania i zachęcić do tego innych. 

Z tym tematem wiąże się nasz konkurs plastyczny „Jak oszczędzać wodę”.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY UCZNIÓW 

DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!!

DZIEŃ WODY W KLASACH I-III 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności