Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

,,Krasnale'' w Nadilandii

Ocena 0/5

W piątek 22 marca grupa „Krasnale” wybrała się na wycieczkę do Kadzidła do Sali zabaw Nadilandia. Celem naszej wycieczki były przede wszystkim warsztaty wielkanocne, które prowadziła animatorka. Przedszkolaki szukały pisanek, wykonywały różne zadania dotyczące świąt wielkanocnych. Potem z pomocą pani animatorki wykonały piękne stroiki świąteczne, które zabrały do swoich domów. Punktem kulminacyjnym warsztatów była wizyta królika Wielkanocnego, który każdemu dziecku podarował coś słodkiego. Dzieciaki bardzo chętnie pozowały do zdjęć  z tak wspaniałym gościem. Po skończonych warsztatach przedszkolaki miały możliwość dowolnej zabawy w Sali zabaw. Były zjeżdżalnie, kulki i wiele innych atrakcji, które pochłonęły naszych przedszkolaków. Zmęczone, ale bardzo szczęśliwe i pełne pozytywnej energii bezpiecznie powróciły do przedszkola. 
K. Woźniak

Galeria zdjęć

Bartek w z zabawkowym aucie. Kaja, Maja i Lenka ze stroikami. Krasnale wykonują zadania od króliczka. Królik rozdaje słodkości. Lidka i Olek na warsztatach. Marcel i Olek w autokarze. Marcel w kulkach. Olek na zjeżdżalni. Zabawa na sali 2. Zabawa na sali. Zabawy ruchowe Krasnali. Zdjęcie grupowe z Królikiem
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności