Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Kurpiowszczyzna w obiektywie małego reportera.

Ocena 0/5

W klasie 0 odbył się wewnętrzny konkurs plastyczny pt. " Kurpiowszczyzna w obiektywie małego reportera". Dzieci z niewielką pomocą rodziców przygotowały piękne prace przestrzenne. 20.03.2023r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Jury w składzie: Pani Elżbieta Stenka, Adrianna Łada i Barbara Bartołd musiało dokonać trudnego wyboru. Po długich obradach Jury zadecydowało, że naszą grupę w etapie miedzyprzedszkolnym będzie reprezentował Antoni Majdak. Uczniowie biorący udział w konkursie (Marcel Szewczyk, Antoni Majdak, Zofia Szczubełek, Aniela Konarska) odebrali z rąk wychowawczyni pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

W piątek 24 marca 2023 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu pod hasłem „Kurpiowszczyzna w obiektywie małego reportera” zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 17 Kraina Misiów w Ostrołęce. Przybyli na uroczystość goście z ostrołęckich przedszkoli  i Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim obejrzeli krótką część artystyczną.  Po występach nastąpił punkt kulminacyjny, czyli wręczenie nagród. Jury jednogłośnie przyznało wszystkim dzieciom pierwsze miejsce.

Justyna Nalewajk

 

Galeria zdjęć

Antoni odbiera dyplom i nagrodę w etapie międzyprzedszkolnym. Uczniowie klasy 0 biorący udział w konkursie - etap szkolny.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności