Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

Mali ogrodnicy z grupy ,,Żabki''

Ocena 0/5

21 kwietnia grupa ,,Żabki’’ zrealizowała kolejne zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Kreatywny Przedszkolak Kreatywne Dziecko, które polegało na zasadzeniu drzew lub kwiatów na terenie Przedszkola. Nasi mali ogrodnicy posadzili dwie róże w patriotycznych barwach bieli i czerwieni. Tego dnia rozmawialiśmy również o znaczeniu i roli roślin w życiu człowieka. Podczas codziennego spaceru dzieci będą mogły podlewać swoje kwiaty i obserwować jak z małych sadzonek wyrastają piękne róże.

M. Tykałowicz

Galeria zdjęć

Błażej i Milena spulchniają  ziemię łopatkami. Etykieta z projektu  z nazwą grupy i datą posadzenia. Igor i Nikola zbierają łopatkami nadmiar ziemi. Kalina Pliszka i Kalina Prajs sadzą różę. Leon i Antek zasypują ziemią sadzonkę róży. Maja i Kornelia sadzą białą różę. Marcel i Leonard zbierają łopatkami wyrwane chwasty. Patrycja pozuje z sadzonką róży. Tymon wraz z Lilianą usuwają trawę łopatkami.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności