Logo Szkoły Podstawowej w Łęgu Przedmiejskim

,,Motylki'' pofrunęły w świat

Ocena 0/5


14 maja grupa ,,Motylki’’ wyjechała na wycieczkę. Pierwszym punktem wyprawy była sala Hoopla w Klocki, w której przedszkolaki wzięły udział w warsztatach ozdabiania porcelanowych kubków. Oprócz artystycznych przyjemności dzieciaki do woli korzystały z przeróżnych atrakcji znajdujących się w kreatywnym centrum. Po wyśmienitej zabawie, dzieci zjadły pyszną pizzę i zregenerowały siły w restauracji Brother’s. Ostatnim i najbardziej wyczekiwanym punktem podróży była stadnina ,,Mustang’’ w Dzbeninie, gdzie w stajni czekał kucyk Amigo. Chętne dzieciaki mogły przejechać się na grzbiecie konika i poczuć się jak prawdziwi jeźdźcy. Kiedy emocje już nieco opadły, nasi podopieczni zostali zaproszeni na tyrolkę. Okazało się, że ,,motylki’’ niczego się nie boją, a już na pewno nie wysokości i szalonych zjazdów na linie. Niestety czas wycieczki szybko dobiegł końca, ale podobno nic tak nie rozwija inteligencji jak podróże, dlatego już myślimy o kolejnych wojażach…
M. Tykałowicz

Galeria zdjęć

20240514_100704 20240514_101134 20240514_101145 20240514_103158 20240514_103251 20240514_105355 20240514_105512 20240514_105823 20240514_105947 20240514_111435 20240514_111900 20240514_112853 20240514_121646 20240514_121735 20240514_130501 20240514_132134 20240514_132908 20240515_154107 20240515_160208 20240515_170822 20240515_171232 20240515_171415 20240515_171726 20240514_103210 20240514_112128 20240514_105504
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności